01 травня

Як доглядати за порожниною рота?

Профілактика стоматологічних захворювань складається з цілого комплексу заходів: правильного гігієнічного догляду за порожниною рота, повноцінного харчування, виконання лікарських рекомендацій, своєчасних профілактичних оглядів, лікування зубів і протезування і т. д. Серед них центральне місце займає гігієна порожнини рота. Правильний, раціональний і щоденний догляд за нею – запорука здоров'я зубів, тканин пародонта і слизової оболонки порожнини рота.

Чистити зуби двічі на день: вранці і ввечері після прийому їжі протягом 2-3 хвилин. Дана схема дозволяє усунути залишки їжі з міжзубних проміжків, запобігає осідання м'яких відкладень на зубах і подальше їх звапніння. Чищення зубів починають з бічної (жувальної) групи в напрямку праворуч ліворуч на нижній щелепі, а потім зліва направо на верхній щелепі, послідовно захоплюючи по 2-3 зуба і переміщаючи зубну щітку в бік передніх зубів. Для повного видалення зубного нальоту з кожної поверхні зуба необхідно зробити не менше 10 парних рухів зубною щіткою. Очищення зовнішніх поверхонь виробляють вертикальними вимітаючими рухами в напрямку від краю ясен до краю зуба, одночасно здійснюючи масаж м'яких тканин, що сприяє поліпшенню кровообігу і зміцнює їх.

Навіщо потрібно використовувати зубні нитки?

Зубні нитки дозволяють видалити залишки їжі і зубний наліт з поверхонь зубів, недоступних зубній щітці (наприклад, міжзубні проміжки). Регулярне використання зубної нитки допомагає запобігти запаленню ясен, зберегти білизну зубів, попередити утворення зубного каменю. Зубні нитки R. O. C.S. володіють додатковим відбілюючим ефектом завдяки використанню запатентованої технології TSR-1010.

Навіщо потрібно використовувати ополіскувач для порожнини рота?

Перевага ополіскувачів пов'язано, насамперед, з тим, що при правильному складанні рецептури, всі активні компоненти, введені в ополіскувач, зберігаються в доступній формі і потрапляють в порожнину рота в активному стані. Використовуючи ополосківатель, можна значно посилити ремінералізуючу дію зубної пасти, знизити запалення ясен, додатково освіжити порожнину рота. Ми рекомендуємо використовувати ополіскувач R. O. C. S.