01 січня

Доставка продукції

Доставка продукції R. O. C. S. можлива по всьому світу за рахунок роботи логістичних центрів - R. O. C. S. Global Logistics and Trade center ( R. O. C. S. GLT) у країнах Східної, Центральної та Західної Європи, а також країнах СНД. Крім того, для зручності оформлення замовлень, глобальна система логістики R. O. C. S. GLT пов'язана з офіційним інтернет-магазином R. O. C. S. (http://shop.rocs.eu)
Всі роздрібні та оптові поставки здійснюються через вантажні термінали наших логістичних партнерів, таких як Schenker і DHL, через поштові та кур'єрські компанії, а також використовуючи власний транспорт.
Доставляється продукція проходить митне очищення і всі необхідні реєстраційні формальності. Товар має надійну транспортну і торговельну упаковку та може супроводжуватися рекламними матеріалами, зразками і каталогами продукції за вашим додатковим замовленням.
Гарантом доставки для всіх міжнародних роздрібних і оптових клієнтів є регіональні представництва логістичної мережі R. O. C. S. GLT.:
Глобальна логістична мережа дозволяє здійснювати міжнародні оптові та роздрібні поставки продукції R. O. C. S. використовуючи найбільш швидкі та надійні транспортні канали.
Основні опорні пункти логістичної мережі:
■ Москва (DRC Global Ltd.)
Основні напрямки: Росія, СНД, Азія.
■ Таллінн (Suvoroff Trade OU)
Основні напрямки: країни Північної та Східної Європи < br> ■ Гельсінкі (додатковий склад Suvoroff Trade OÜ)
Основні напрямки: Фінляндія, Скандинавія.
■ München (R. O. C. S. Trading GmbH)
Основні напрямки: Країни західної Європи, всі інші країни.