27 жовтня

Виробництво

Завод розташований в екологічно чистому місці, в Ступинском районі Московської області, у виробничому технопарку. Ступинский район є унікальним і заслуговує окремої уваги. Цей невеликий район з чисельністю населення не більш 120 000 чоловік знаходиться на півдні Московської області, в мальовничих місцях на берегах Оки. Примітно, що таке невелике федеральне і муніципальне освіту проводить особливу політику розвитку промислових виробництв. Завдяки грамотній політиці в районі побудовано 20 заводів відомих компаній, таких як кондитерська фабрика Марс або завод з виробництва паперових виробів Кімберлі Кларк. Сукупний обсяг відвантажених товарів, вироблених в Ступінському районі перевищує 56 млрд рублів на рік. Наша компанія не стала винятком і увійшла до складу технопарку. Довгий і складний процес проектування і будівництва зайняв 4 роки, і в підсумку побудували один з кращих і сучасних заводів в нашій індустрії не тільки в Росії, але і далеко за її межами.

При проектуванні виробництва враховувався кращий світовий досвід будівництва об'єктів подібного призначення. Особливу увагу приділено питанням енергозбереження та охорони навколишнього середовища. Так, наприклад, впроваджена система багатоступінчастої водопідготовки, а також подальшого очищення відпрацьованої води. У підсумку, на виході з виробництва в навколишнє середовище надходить вода чистіше, ніж вода, що забирається з артезіанської свердловини. Спеціальна система великих вікон прямо в стелях дозволило скоротити вдвічі споживання електроенергії.

Виробництво сертифіковане за стандартами ISO і GMP французької компанії Afnoir – провідним аудитором не тільки в Європі, але і в світі. Впроваджені суворі санітарно-гігієнічні стандарти, характерні для фармацевтичних виробництв. Виробничі процеси максимально механізовані, повністю виключений контакт персоналу з вихідною сировиною і виготовляємо продуктом. Ми використовуємо невеликі ємності для приготування продуктів, які зручно мити і обробляти. Адже не секрет, що чим більше котел для варіння будь-якої продукції, тим складніше контролювати мікробіологічну обстановку і тим більша потрібна концентрація консервантів. Можна сказати, що наша продукція – це практично штучний товар, вироблений невеликими партіями в особливих умовах. Дотримання санітарних правил і антисептичний режиму займає особливе місце в нашій практиці, так як наша продукція містить мінімальні кількості консервантів, а найчастіше ми використовуємо консерванти натурального походження або ідентичні натуральним. Ці аспекти особливо важливі, так як ми виробляємо в тому числі продукцію для дітей і є абсолютними лідерами в цьому сегменті.

Сам процес виробництва також унікальний. Ми розробили спеціальну конструкцію виробничих ліній і котлів, дозволяють виробляти особливі рецептури, які не зможуть приготувати на інших виробництвах в силу особливості фізико-хімічних параметрів. Цикл виробництва наших продуктів в 4-5 разів довше, ніж, наприклад, для найпоширеніших зубних паст. Пов'язано це з тим, що ми застосовуємо унікальні низькотемпературні технології, що дозволяють зберегти активність вихідної рослинної сировини. Цікавим є і той факт, що на заводі виробляються не тільки різні засоби гігієни, але і виробляється унікальне вихідна сировина. Мабуть, на сьогодні це єдине виробництво в індустрії на пострадянському просторі і не тільки, розвиває власну високотехнологічну ингредиентную базу. Крім того, завод випускає вироби медичного призначення, призначені для застосування в умовах клінічного прийому і призначення лікарем пацієнту додому.

ЕВРОКОСМЕД-Ступіно

Власна наукова лабораторія розробок, на рахунку якої понад 50 патентів на рецептури продукції по всьому світу, – поєднання з використанням кращого світового досвіду, жорстке дотримання стандартів і регламентів, прагнення робити все тільки найкраще і якісне – це наша філософія і запорука нашого успішного розвитку. Адже сьогодні засоби гігієни порожнини рота торгової марки R. O. C. S. та інші бренди нашої компанії продаються не тільки в Росії і країнах СНД, але і в багатьох країнах світу, в тому числі в Англії, Японії, Німеччини, Фінляндії, Туреччини та багатьох інших.