01 травня

Група Компаній «Диарси»

Вже більше 10 років DRC group виробляє унікальні зубні пасти, виготовлені з натуральних інгредієнтів за власною низькотемпературної технології під брендом R.O.C.S. Керівник DRC group, кандидат медичних наук Світлана Матело вважає, що продукція компанії володіє потенціалом, необхідним для того, щоб стати одним з провідних світових брендів – споживачі з більш ніж 30 країн вже вибирають продукцію R.O.C.S. вище інших.

Група DRC була сформована в 2004 році разом з дослідницькою лабораторією WDS. Мета була створити новаторські усно продукти уважності змогли зробити удар на індустрії. Формула продукту також повинна бути "патентоспроможною" у всьому світі. Були розпочаті та клінічно було доведено унікально формули технології і продукту і в лютому 2005 ми запустили нашу власну номенклатуру товарів під тавром R.O.C.S. Це була перша лінія засобів по догляду за порожниною рота з віковою диференціацією і окремою формулою для кожної вікової категорії.

Без фтору і антисептиків

Сама назва бренду, R.O.C.S. (Remineralizing Oral Care Systems), точно відображає концепцію продукту. Всі зубні пасти R.O.C.S. є лікувальними і профілактичними – зміцнюють емаль, підвищують стійкість зубів до карієсу, знімають і запобігають запалення ясен, освіжають подих і повертає зубам природну білизну. Тривала гігієна зубів і ясен є торговою маркою продуктів R.O.C.S.

Філософію бренду можна висловити трьома словами: якість, ефективність, безпека. При розробці формул зубної пасти лабораторія WDS приділяє велику увагу якості інгредієнтів, їх сумісності та кількості, в якому вони будуть найбільш ефективні.

R.O.C.S. діапазон навіть зубних паст зроблений практично повністю з натуральних інгредієнтів. Ці натуральні зубні пасти не тільки зберігають зуби чистими, але і захищають їх, знижують чутливість, а також покращують стан навіть хворих ясен.

Однією з особливостей зубних паст R.O.C.S. є вкрай убоге використання фторидів. Велика частина зубних паст взагалі не містить фтору, а при його використанні використовується у відносно невеликих кількостях. Однак зубні пасти R.O.C.S., Не містять фтору, не менш ефективні, ніж зубні пасти конкурентів, що містять фтор, що забезпечує більш безпечну профілактику карієсу.

В якості альтернативи фториду використовується набір мінералів, що містять біологічно доступні кальцій, фосфат і магній. Ефективність протикаріозної формули, застосовуваної в зубних пастах R.O.C.S., була доведена в ході дворічного дослідження з профілактики шкільного карієсу, яке проводилося під керівництвом Всесвітньої організації охорони Здоров'я. Формула також використовується при лікуванні раннього карієсу у дітей без ризику негативних побічних ефектів, а також в косметичній стоматології.

Anti-adhesive властивості або бромелайн і ксиліт будуть найважливішими активно інгрідієнтами у Формулою R.O.C.S. Бромелайн, синтезований із стебел ананаса, розкладає наліт і перешкоджає утворенню нового нальоту. Ксиліт, будучи натуральним інгредієнтом, має антимікробні властивості, які використовуються для боротьби з бактеріями і грибками, що продукують карієс. На підставі клінічних досліджень мікробіологи прийшли до висновку, що зубні пасти R.O.C.S. мають пребіотичними властивостями і нормалізують склад мікрофлори порожнини рота.

У пошуках нових формул

Формули нових продуктів піддаються напруженим лабораторним і клінічним випробуванням, як на стадії розробки, так і після запуску продукту. Результати цих досліджень завжди публікуються у спеціалізованих медичних виданнях, а також подаються на наукових конференціях як в Росії, так і за кордоном, в тому числі на конгресах Всесвітньої стоматологічною Федерації ПІІ.

На сьогоднішній день лабораторії належить більше 50 патентів на формули, а її знахідки лягли в основу більше 10 наукових досліджень.

Використання великої кількості природних компонентів також вимагає спеціальних технологій виробництва, які роблять саме виробництво більш складним і трудомістким, ніж зазвичай. Для збереження корисних властивостей компонентів зубні пасти R.O.C.S. синтезуються при низьких температурах, що займає вісім годин замість звичайних двох.

Особливий підхід до дітей

Група DRC виробляє близько сотні різних зубних паст, кожна з яких призначена для певної вікової групи, від дітей до літніх людей.

Зубну пасту R.O.C.S. Baby можна використовувати ще до появи зубів, щоб захистити десни. У цьому віці діти ще не вміють полоскати рот і практично завжди ковтати все пасти. Саме з цієї причини ця зубна паста виготовляється з використанням натуральних компонентів, які не шкідливі при ковтанні, не викликають алергічних реакцій і зменшують дискомфорт при прорізуванні зубів.

Для 3-7 вікова група, компанія пропонує R.O.C.S. Не дитячий асортимент, для 6-12 вікова група – R.O.C.S.- молодший, в той час як для вікової групи 8-18 R.O.C.S. підлітки. Формули цих зубних паст були розроблені, приділяючи особливу увагу тому, як зуби розвиваються на кожному конкретному етапі старіння. Крім зубних паст, компанія також виробляє декілька ополіскувачів для зубів, а також широкий асортимент засобів гігієни порожнини рота: щітки, зубну нитку і міжзубні щітки.

Розширення за кордоном

Сьогодні засоби по догляду за порожниною рота R.O.C.S. можна купити в Росії, інших країнах СНД, Балтії, Фінляндії, Німеччини, Туреччини, Японії, на Кіпрі, в Польщі та Малайзії. В цілому продукція DRC продається більш ніж в 50 країнах світу.